یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

افتتاح اولین شعبه بانک آنادولو در شهر آلانیا

اولین شعبه بانک آنادولو با حضور شهردار،ریس اتاق بازرگانی،مدیر بانک و دیگر مسئولان ذیربط روز دوشنبه در شهر آلانیا افتتاح خواهد شد.

در همین راستا، اوکتای دوران، مدیر شعبه و سمرا دمیرای، معاون آنالدولو بانک آلانیا آخرین جلسه هماهنگی و تبادل اطلاعات را با رئیس اتاق بازرگانی و صنعت آلانیا برگزار کردند.

در همین راستا، اوکتای دوران، مدیر شعبه آنادولوبانک آلانیا و سمرا دمیرای، معاون مدیر، از محمد شاهین رئیس اتاق بازرگانی و صنعت آلانیا (ALTSO) بازدید کردند و اطلاعاتی در مورد این بانک ارائه کردند.

رئیس اتاق بازرگانی و صنعت آلانیادر پیام خود در رابطه با این بازدید گفت: «با اوکتای دوران، مدیر شعبه آلانیا آنادولوبانک و سمرا دمیرای، معاون مدیر شعبه آلانیا که روز دوشنبه شعبه خود را در آلانیا افتتاح خواهند کرد، در مورد آخرین تحولات اقتصادی و انتظارات بازرگانان از بانک‌ها صحبت کردیم. از دیدار مهربانشان تشکر می کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.»

تاریخچه آنادولوبانک

وب سایت رسمی بانک اطلاعات زیر را در مورد تاریخچه آن ارائه می دهد:
آنادولوبانک که در سال ۱۹۹۷ توسط گروه HABAŞ از اداره خصوصی سازی خریداری شد، با استراتژی رشد پایدار و سودآور خود در مدت کوتاهی در بین موسسات معتبر و قدرتمند بخش بانکی ترکیه جای خود را به خود اختصاص داد. ۱۰۰ درصد داخلی، با ساختار سرمایه قوی و کارکنان مجرب. این شرکت همچنان با راه‌حل‌ها و برنامه‌های کاربردی متناسب با نیازهای مشتریان خود، بدون به خطر انداختن اصول مدیریت ریسک، تغییر ایجاد می‌کند.

مطلب پیشنهادی

پلاژهای جدید آلانیا میزبان گردشگران تابستان ۲۰۲۲

شهرداری آلانیا با حمابت شهروندان و صاحبان مشاغل حوزه گردشگری پروژه ساخت و توسعه پلاژهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: