پنج شنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

صید ماهی ۱۴۰ کیلویی در آنتالیا

در آنتالیا ماهیگیران با مبارزه ۴ ساعته توانستند یک ماهی تن را به وزن ۱۴۰ کیلو صید کنند، شهروندان حاضر در اسکله با مشاهده این ماهی غول پیکر که حدود ۱ متر و ۷۰ سانتیمتر طول داشت شگفت زده شدند و به همراه ماهیگیران تصاویر زیادی را با این ماهی گرفتند.

ماهیگیر حرفه ای یوسف کارا و همکارش حدود ساعت ۰۵:۰۰ صبح با یک قایق ماهیگیری از اسکله ماهیگیری در آنتالیا به قسمتی از دریا که بارها در آنجا ماهی های تن را صید کرده بودند رفتند.

بعد از چند ساعت صبر و تحمل یک ماهی غول پیکر به قلاب ماهیگیری این دو ماهیگیر افتاد که با تلاش بسیار توانستد یک ماهی تن غول پیکر ۱٫۷۰ متر و به وزن ۱۴۰ کیلوگرم را از آب بیرون بیاورند.

کوشکون دمیر با بیان اینکه به من بصورت پاره وقت ماهی گیری میکنم گفت: «ما ابن دسته ماهی ها را حدودا ۱۵-۲۰ روز پیش مشاهده دیدیم.

در این مدت ما سخت تلاش کردیم و صبور بودیم تا توانستیم به نتیجه برسیم. خوشبختانه امروز حوالی ساعت ۰۵:۳۰ صبح ،این ماهی به قلاب ماهیگیری ما افتاد و  پس از جدال ۴٫۵ ساعته بالاخره خسته شد و توانستیم آن را از آب در بیاوریم که می توانم بگویم این یک رکورد در آنتالیا است.

یوسف کارا با بیان اینکه ۱۱ سال است ماهیگیری می کند ، گفت: “مانند رویای همه ، رویای ما این بود که بزرگترین ماهی را بگیریم. این دومین ماهی من بود که در آنتالیا به این روش صید کردم. ما سخت کار کردیم و به مدت ۲ هفته است که آماده شدیم و سخت جنگیدیم تا بالخره موفق شدیم 

مطلب پیشنهادی

نمایشگاه محصولات بومی و کشاورزی YOREX ​​آنتالیا ترکیه

یازدهمین نمایشگاه محصولات بومی و کشاورزی YOREX ،با مدیریت اتاق تجارت استان آنتالیا و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: