پنج شنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

پلاژهای جدید آلانیا میزبان گردشگران تابستان ۲۰۲۲

شهرداری آلانیا با حمابت شهروندان و صاحبان مشاغل حوزه گردشگری پروژه ساخت و توسعه پلاژهای ساحلی را آغاز کرده است این عملیات از منطقه اوبا شروع گردیده و در مناطق دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

شهرداری آلانیا با هدف پیاده سازی پلن پلاژهای ساحلی یکسان با کانسپت ۲۰۲۲ و زیباسازی منطقه ساحلی عملیات تخریب پلاژهای قدیمی را به پایان رسانده و روند ساخت و ساز آغاز گردیده است.

زمان اتمام پروژه ساخت پلاژهای ساحلی

در چارچوب این پروژه که شهرداری آلانیا حدود ۲ سال صرف طراحی و فراهم سازی مقدمات آن کرده است، در ماه های گذشته جلساتی با نهادهای لازم را به تصویب رسانده است و نتیجه حاصل را با صاحبان مشاغل حوزه گردشگری به اشتراک گذاشت و انجمن اصناف گردشگری آلانیا نیز حمایت کامل خود را نسبت به این پروژه اعلام داشت.

شهرداری آلانیا نیز با توجه به شروع فصل گردشگری با تمام توان به پروسه عملیات ساخت و توسعه تسریع بخشیده است تا صاحبان مشاغل حوزه گردشگری متضرر نشوند و همچنین شهروندان و گردشگران بتوانند از این امکانات و فضای ساحلی که یکی از مهمترین مکان این شهر توریستی می باشد استفاده کنند.

این پروژه،شایسته زیباترین شهر جهان خواهد بود

شهردار آلانیا با اشاره به اینکه این پروژه ساحلی، زیباترین شهر جهان را آماده میزبانی گردشگران کرده است، گفت: «ما اولین قدم را برای پروژه ای که مدت هاست روی آن کار کرده ایم، برداشته ایم تا از آلودگی بصری و رقابت ناعادلانه در سواحل آلانیا جلوگیری کنیم.هنگامی که این پروژه که باعث تغییرات عمده و زیبایی بیشتر در سواحل آلانیا می شود به اتام برسد، سواحل آلانیا با سهولت بیشتری مورد استفاده شهروندان و مهمانان قرار خواهد گرفت.

شهردار آلانیا در پایان جلسi از کلیه موسسات، شهروندان و صاحبان مشاغل حوزه گردشگری که در فراهم سازی مقدمات این پروژه بزرگ از آنها حمایت کرده اند تشکر وقدردانی کرد.

 

مطلب پیشنهادی

افتتاح اولین شعبه بانک آنادولو در شهر آلانیا

اولین شعبه بانک آنادولو با حضور شهردار،ریس اتاق بازرگانی،مدیر بانک و دیگر مسئولان ذیربط روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: