چهارشنبه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۰
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

یازدهمین فستیوال سال نو میلادی در آلانیا

یازدهمین فستیوال سال نو میلادی در روزهای شنبه و یکشنبه به تاریخ ۱۱ الی ۱۲ دسامبر در شهر آلانیا برگزار می شود،مقدمات نهایی برای برگزاری این فستیوال بزرگ در محوطه همایش های شهرداری آلانیا در حال انجام است.

این مراسم علاوه بر برگزاری کنسرت،نمایش های کودکان و رونمایی از درخت کریسمس شامل غرفه های مواد غذایی، صنایع دستی ،زیوآلات ، و … نیز می باشد قابل ذکر است که فستیوال و بازار بین المللی سال نو آلانیا از ۱۱ سال پیش توسط انجمن خارجیان شهرداری آلانیا آغاز گردیده و درآمد حاصل از آن به نفع افراد معلول جمع آوری می گردد.

در بازار سال نو میلادی، خارجی‌های مقیم آلانیا، سازمان‌های غیردولتی، بیمارستان‌ها و برخی مشاغل در کنار هم غرفه‌هایی را افتتاح خواهند کرد این فستیوال از ساعت ۱۰ روز شنبه آغاز و تا ساعت ۲۲ روز یکشنیه ادامه خواهد داشت.

شهرداری آلانیا سال گذشته به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ امکان برگزاری این فستیوال را نداشت، اما امسال همانند سال ۲۰۱۹، به دلیل علاقه و استقبال زیاد شهروندان در روز برنامه‌ریزی شد. 

شهردار آلانیا از تمام شهروندان ۷ تا ۷۰ سال برای حضور در این فستیوال دعوت بعمل آورد و در ادامه  اظهار داشت که یازدهمین بازار بین المللی سال نو آلانیا که بسیاری از مردم و خبرنگاران را از سراسر جهان به خود جذب می کند، کمک زیادی به تبلیغ شهر آلانیا در خارج از کشور می کند.امسال نیز میزان تقاضا برای افتتاح غرفه در بازار فستیوال بسیار زیاد بوده است.

مطلب پیشنهادی

افتتاح اولین شعبه بانک آنادولو در شهر آلانیا

اولین شعبه بانک آنادولو با حضور شهردار،ریس اتاق بازرگانی،مدیر بانک و دیگر مسئولان ذیربط روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: